نشانی وب‌سایت : http://www.javidolasar.ir

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم اما این تنها جهت ایجاد بانکی اطلاعاتی از کاربران و علاقمندان به موضوعات سایت است و هیچ گونه رویه ای برای ارائه این اطلاعات به سایر کاربران و مجموعه ها وجود نداشته و از ارسال پیامک ، پست الکترونیکی و نیز هرگونه پیام مستمر بدون اجزاه شما از سوی این پایگاه اطلاع رسانی اکیدا پرهیز می گردد.

 

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرهایی را ارسال فرمودیده اید در هر زمان با مدیر سایت در تماس باشید تا برای حذف این اطلاعات یا ارسال آنها برای شما اقدام شود.

 

حقوق مالکیت معنوی آثار برای ناشر ( Copyright)

بر اساس قوانین جمهوری اسلامی و بر اساس اصول اخلاقی و انسانی تمامی محتواهای تولید شده در این سایت متعلق به پدیدآوردندگان آن بوده و حق نشر برای آنان محفوظ است در ضمن تلاش شده هر گونه برداشت جزیی و کلی از سایر رسانه ها و یا افراد با ذکر منبع صورت گیرد که در صورت نقض مورد از کاربران خواهشمندیم فورا مراتب را به مدیر سایت اطلاع رسانی کنند.

توجه: با توجه به رسالت فرهنگی پایگاه اطلاع رسانی جاویدالاثر باز نشر (حق تکثیر) و کپی تمامی محتواها با ذکر منبع آن بلامانع است و تصاویر ، صوت ، متن و … در صورت استفاده به صورت کامل و بدون تغییر و حدالمقدور با لینک به صفحه مادر بازنشر گردند.