اخبار, دفتر یادبود, موزه جاویدالاثر

محسن رفیق دوست / وزیر اسبق سپاه پاسداران

0 363

رفیق دوست چهره نام آشنا و جدا نشدنی از انقلاب اسلامی است. وی با خاطرات فراوانی از حضورش در مبارزات پیش از انقلاب و حمایت ها و همراهی با امام (ره) تا زمان جنگ تحمیلی و سازندگی شناخته و تثبیت شد.

این فعال سیاسی آبانماه امسال به دعوت تشکل های فعال در حوزه دفاع مقدس به نمایشگاه مطبوعات تهران سری زد و در نشست تجلیل از ایثارگران و فعالان رسانه ای این حوزه حاضر شد.

در حاشیه این حضور ،علی اکبر کهن برادر جاویدالاثر که در سال های جنگ سابقه همکاری با رفیق دوست را در بنیاد مستضعفان و جانبازان داشته است با وی ملاقاتی صمیمانه داشت و پیرامون اقدامات فرهنگی و مسئولیت اجتماعی پایگاه خبری جاویدالاثر توضیحاتی را به وی ارائه داد.

نویسنده کتاب برای تاریخ می گویم نیز ضمن قدردانی از این حرکت های خودجوش و همسو با بیانات مقام معظم رهبری رهنمودهایی را در عرصه مبارزه فرهنگی و جنگ نرم و حفظ ارزش های ماندگار شهدا و ایثارگران بیان کرد.

وی همچنین در یادداشتی کوتاه و اهدایی به موزه مجازی جاویدالاثر عباس کهن به مقام شهدا ادای دین می کند:

 

علی اکبر کهن و محسن رفیق دوست

 

« بسم الله الرحمن الرحیم

یادجاویدالاثر عباس کهن که انقلاب اسلامی و ملت ایران همه مدیون این بزرگان اعم از شهدا و جاویدالاثرها هستند گرامی و جایگاهش در نزد خدا بالاتر

محسن رفیق دوست »

یادداشت محسن رفیقدوست برای جاویدالاثر عباس کهن/ فعال سیاسی دوران انقلاب و از فرماندهان پیشتازه جنگ تحمیلی

یادداشت محسن رفیق دوست برای جاویدالاثر عباس کهن/ فعال سیاسی دوران انقلاب و از فرماندهان پیشتازه جنگ تحمیلی

 

 

وی با احساس تکلیفی همیشگی اقدام به حضور در فضاهای مختلف تبلیغی نیز داشته است: «اينك كه نسل جديد بيش از تمام دوران گذشته در جستجوي واقعيت‌هاي انقلاب اسلامي است؛ شاهد آن هستم كه روايت‌هاي گوناگوني از جرياناتي كه با چشم خويش شاهد آن بودم ارائه مي‌گردد و بنابر احساس تكليف در زدودن غبار از حقيقت براي نسل فعلي و آينده به راه‌اندازي صفحه‌اي در دنياي آزاد اطلاعات اقدام نمودم، بدان اميد كه از آنهايي باشيم كه واقعيت را آشكار مي‌سازند.»

وب سایت شخصی حاج محسن رفیق دوست

در باره نویسنده / 

مدیر سایت

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.