اخبار

مهرعبداللهی :فتح خرمشهر نبض تپنده انقلاب است

1 1536

مهرعبدالهی / بانک کشاورزی شعبه جاویدالاثر عباس کهن

 

دبیر کل کانون اسلامی مهندسین همزمان با سالروز فتح خرمشهر قلب تپنده نظام را ذخایری دانست که در راه خدا و برای میهن جان خود راهدیه کردند.مهندس مهر عبداللهی که در بیست و هفتمین یادمان جاویدالاثر عباس کهن شرکت کرده بود در دیدار با خانواده وی اظهار داشت: امروز رشادت و حضور این عزیزان موجبات آزادی و استقلال را در کشور فراهم آورده است و ما می توانیم به واسطه آنها در عرصه هایی وارد شویم که تا پیش از این ملت ایران امکانی برای عرض اندام در آنها را نداشت.

 مدیر مسئول روزنامه حسبان ،واقعه آزاذ سازی خرمشهر را یکی از عنایات الهی دانست و با تاکیدبر اینکه امام رضوان ا…تعالی فرمودند:خرمشهر را خدا آزاد کردگفت: عباس کهن را می شناختم و می دانم که او و همرزمانش چه بینش و منشی را انتخاب کرده اند و بر ماست که پس از سال ها خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این سنگر همچنان به آن رفتار ها و منش ها نظر داشته باشیم و کوتاهی نکنیم.

غلامرضا مهر عبداللهی در ادامه به موضوع انتخابات اشاره کردو گفت:فردی بایدبه ریاست جمهوری برگزیده شود که پاسخ رشادت جاویدالاثر ها،شهدا و جانبازان و دیگر رزمندگان گمنام این آب و خاک را در رفتار و عملکرد سازنده اش ببینیم.شخصی باید به میدان بیاید که قلبابه این راه اعتقاد داشته باشد و از شعار و عوام فریبی به دور باشد.

وی در حاشیه این دیدار صمیمی و خودمانی پس از مطالعه زندگینامه و آثار مکتوب و منتشر شده و نیز گزارش برنامه های سال های پیش پیشنهاد کرد حرکت های فرهنگی و مطبوعاتی از سوی خانواده جاویدالاثر، در خصوص دفاع مقدس مرور خاطره مردان بی ادعای این دوران به شکل منسجم و متمرکزی انجام پذیرد.

در پایان این دیدار که با حضور تنی چند از همرزمان جاویدالاثر و خانواده های ایثار گران و مسئولان محلی همراه بود بازدیدی از شعبه بانک کشاورزی واقع در منطقه 18 که مزین به نام وی شده است انجام شد.در این دیدار یادمان((یاد جاوید)) ویزه فتح خرمشهر و رشادت دلیر مردانی همچون عباس کهن از سوی حاج علی اکبر کهن برادر جاویدالاثر به مهندس مهر عبداللهی اهدا شد.

گفتنی است جاویدالاثر عباس کهن سوم خردادسال 61 در جریان عملیات باز پس گیری خرمشهر عزیز مجروح و مفقودالاثر شد و پس از آن به خیل جاویدالاثرهای هشت سال دفاع مقدس پیوست.

در باره نویسنده / 

مدیر سایت

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

  1. پارسا مهرعبداللهی 6 بهمن 1394 در 6:40 ب.ظ -  پاسخ

    عموی بابام بهترین آدمه من بهشون افتخار میکنم

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.