اخبار

بیانیه یادجاوید در سالروز سوم خرداد: پیمان با مردان خرمشهر

۰ 242

در سالروز آزادسازی خرمشهر به دست دلاورمردان ایران اسلامی در سال ۱۳۶۱ بار دیگر و محکم تر از سال های دیگر با افتخار از این رشادت ها یاد می کنیم.

روابط عمومی حفظ ارزش های ماندگار یاد جاوید به عنوان یک جمعیت داوطلب، خودجوش و مردمی به عنوان پایه گذار پایگاه فرهنگی اطلاع رسانی جاویدالاثر عباس کهن در سالروز این واقعه تاریخی بیانیه ای را به این شرح منتشر ساخت:

« ایران اسلامی اگر امروز پا برجاست، اگر عزت و شرافت آن زبانزد دنیا شده است. اگر رهبر فرزانه انقلاب از امنیت و آرامش وجب به وجب این مرز و بوم سخن می گوید. این همه مرهون جانبازی هایی است که همین چند ده سال پیش نسلی از مردم این خاک اما از تبار خورشید به رخ عالم کشیدند.

khoramshahr-kohan یکی از مهترین نقطه های عطف خداجویی و میهن پرستی را شاید بتوان عملیات آزادسازی خرمشهر دانست. در میان جنگی نابرابر ، میانه همه زمزمه های یأس و نا امیدی از دشمنان خارجی و وطن فروشان داخلی، سیل مشتاقان به رهبر و میهن، مدافعان شرافت و آزادگی بدون کمترین امکانات رفتند و تمام آنچه استکبار به پیش قراولی سگی هار – صدام ملعون – را تاسخیر کرده بود باز پس گرفتند. و در این میان چه گل ها که پر پر شد و پیکرهای مطهری که هیچ گاه به موطن بازنگشت.

ما در روزهایی که دفاع رنگی نو به خود گرفته، جبهه جنگ با استکبار مرزهای جغرافیایی تازه ای یافته و از سویی جنگ حتی دیگر سلاح دیگری به خود دیده است. با امثال جاویدالاثر عباس کهن ها پیمانی دوباره می بندیم.

پیمان می بندیم که از اسلام، ایران و خط رهبر آنچنان که در لابه لای وصیت نامه هایشان بود دفاع کنیم، چه در خاکمان و چه فراتر در حدود مرزهای جهان اسلام…

پیمان می بندیم مستضعفان را فراموش نکنیم و به غربت و تنهایی سال های اسارت و جانبازی ، مفقودالاثری و شهادتشان سوگند یاد کنیم که با همان معیارها ، خلوص و آزادمردی میهنمان را به نسل های بعدی بسپاریم.

پیمان می بندیم در جنگ با نفس، زیاده خواهی و مفاسد فرهنگی و اقتصادی جسورانه قدم برداریم و رفعت و رحمت اسلامی را در برخورد با یکدیگر برای ساختن آرمان شهری از جنس اسلام ناب محمدی (ص) درنظر بگیریم.

خرمشهر را خدا به واسطه دل پاک شهدا و ایثارگرانی آزاد کرد که همه لبیک یا حسین (ع) را سر می دادند و امروز کشورعراق نیز از موج وسیع برکات این شعار بی نصیب نمانده و مردمش آرمان های انقلابی ما را پس از سال ها ظلم تجربه می کنند. ما داوطلبانه پیمان می بندیم به قلم و قدم برای طنین انداز شدن ندای آزادگی از پای ننشینیم و به ابزارهای جدید فرهنگی و تبلیغاتی برای رساندن پیاممان مسلح شویم.

خرمشهر ، شهر خون نمادی از پرواز مردانی خدایی است که رفتند تا ما بمانیم ، پس وای بر ما اگر غفلت کنیم.»

در باره نویسنده / 

مدیر سایت

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.